...hmm...sau as vrea sa fiu. Vara asta am baut des si relativ mult, asa ca m-am obisnuit. A devenit tot mai scump sa ma imbat. Sad but true!
Am plecat din Bucuresti, undeva in nord. Una dintre localitatile care in sezon are un oarecare flux de turisti care o tine in viata. In rest, bate vantul...si localnicii, cumva tristi, asteapta sezonul urmator.
Partea misto e ca e ieftina vodca, discoteca (unica) e plina de bastinashe bune si puse la tzol de "disco". Gata de agatat si pline de miscari...
Dar n-am agatat nimic. Am fost cu femeia (titulara) si ...avem o intelegere. Ea agata tipe, le ducem acasa si le futem. Partea proasta e ca ramane un simplu scenariu teoretic. Inca nu s-a intamplat. Speram ca in seara asta o sa iasa. Oi fi eu mai comod... Cu siguranta sunt mai timid, iar ea are lipici la fete.
Mai incercam...
Psalmii lui Antony
Acum 18 ani

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu