a fost ffff misto...neshte oameni au zis ca ar fi cool sa promoveze reciclarea printr-un concert f tare. Si a fost: Phoenix, Timpuri Noi, Zdob si zdub, Mahala Rai Banda, Al Jawala. Pana si la afterparty au avut o trupa tare: trenul de noapte, cu un super meseriash la muzicutza ...pe care, spre rusinea mea, habar n-am cum il cheama.
M-am cam imbatat..dar nu suficient cat sa ma relaxez. Ceva gagici, destul de misto. Of, sunt timid, desi nimeni nu crede. Nu stiu sa agatz. Oricum, nu as fi putut acum (traiasca scuza !), era de fatza si prietena de care tocmai incerc sa ma despart.
Faza asta cu despartzirea tzine de vreo 6 luni, cred. De fiecare data ne certam la cutzite, apoi - nush cum pula mea! - ne impacam. Ne e bine 2 zile, apoi ne certam iara. Relatiile astea's o chestie foare complicata. Mai bine am fi toti singuri, ne-am fute din cand in cand pe apucate...si atat.
Oricum, nu cred ca realitatea e departe de peisajul asta. Am cunoscut in ultimii 2 ani foarte multi oameni singuri. Si se simt bine asa. Incep sa cred ca si eu sunt unul dintre ei. am vazut candva la TV o miscare la americani, de promovare a "oamenilor singuri". Evident, doar la americani se poate promova orice cacat. La momentul ala mi s-au parut fara speranta si jalnici. Mai ales ca tipele alese sa expuna conceptul era o fata batrana si o obeza, care si daca ar vrea, tot singura ar ramane, evident.
Acum, insa, incep sa-i cred. E mai bine sa fie fiecare cu el, pentru el...si din cand in cand sa si-o traga ca un partener, fara nici o asteptare de a fi acelasi. In fond, sexul e undeva acolo, la instinctele primare, langa foame si sete. Suntem animale sociale, deci putem bea si manca impreuna. De ce nu ne-am si fute?!?!?
Oricum, am decis sa ma despart de ea. O sa fie greu, poate o sa cedez ca de fiecare data...dar acum incerc mai tare :). Ciudat, nu sunt trist. Acum. Vreau doar sa treaca...
Mi-e doar putin ciuda pentru ca tocmai ne hotarasem sa ne-o tragem in 3. Adica...sa ne-o tragem din nou in 3. Am mai incercat, cu o curva platita. A fost nasol, fata a avut grija sa ne puna in vedere ca mai bine o pizda decat o mie de pule....asa ca eu n-am mai fost in stare sa-i fac nimic decat sa o ling. A terminat si i-a placut (cred !!!) dar eu am ramas nefutut. Adica nu mai stiu, cred ca ne-am futut in doi dupa ce a plecat.
Acum cautam (imperfect!) o tipa dispusa sa faca asta pentru ca-i place. Am dat peste 1000 de barbati care incercau sa ne convinga ca noi de fapt cautam inca o pula, nu o pizda...si peste cateva cupluri...cu care a mea nu vrea sa se futa ca - zice ea - "nu ar suporta sa stie ca eu accept sa o futa altul". Asa ca...tot nefutut (in 3 sau 4) am ramas.
O sa mai vedem, o iau de la capat cu alta pizda si vedem cum o sa decurga. La inceput o sa fie ok, ca ne descoperim reciproc. Apoi sper sa fie suficient de deschisa la minte ca sa accepte si perversiunile din capul meu. Daca nu...vedem atunci.
Futui, cat am scris !
Psalmii lui Antony
Acum 18 ani

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu