...in ultima vreme. Asa s-a potrivit, am calatorit mlt....am coborat din avion si m-am urcat peste doua ore in masina sa plec spre alta chestie....
Intre ele, i-am tras-o. Asa am vrut si...asa a trebuit. Daca nu o faceam, aveam de justificat asta inca cateva zile (nu ma mai iubesti, nu ma mai vrei, n ma mai...nu ma mai....). Nu zic ca am facut-o fortzat...dar am fost influentzat de asta, clar!
Acum astept un tren. O sa ajung dimineata, ea va dormi.....
Psalmii lui Antony
Acum 18 ani

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu