sâmbătă, 6 septembrie 2008

ok...si acuma ce pula mea fac cu el???

de-abia l-am scris, apoi am remarcat ca nu i-am pus tag-uri.

dup'aia am vazut ca nu stiu cum sa caut alte bloguri care-mi plac si sa le link-uiesc la mine. (aia o fi insemnand blogroll ??? Am vazut asa ceva pe alte bloguri, parca)

Evident, la FAQ am gasit toate raspunsurile la ALTE intrebari.

Acuma tre sa pun tag-uri si la asta, baga-mi-as ! (cu doua liniutze, dada!)

Niciun comentariu: