luni, 8 septembrie 2008

dinamica scrisului

Am remarcat ca incep sa scriu fara sa stiu ce vreau sa transmit. Sau sa zic. Asa se intampla si acum, am intrat pe "blogul meu" sa vad macar daca ii mai amintesc adresa lui. Surprinzator, am nimerit-o din prima, la fel si parola.

Si iata-ma: scriu.

Nu am nici un comentariu pana acum. Nu stiu nici macar daca cineva a vazut vreodata ce am scris. Banuiesc ca nu. Nici nu stiu daca imi doream sau nu sa ma citeasca cineva. deocamdata nu am nimic spectaculos de spus. Pe de alta parte, se intampla multe chestii spectaculoase in viata mea...dar pe care nu le pot povesti pentru ca vreau sa raman anonim. Asa ca asta sunt: un anonim care nu are nimic de spus. Nu e amaraciune, e doar o constatare neutra.

Gata!

Niciun comentariu: